Гроші авансом, Одесити та гості нашого міста! Купити квитки на концерт і терміново Прем’єра кліпу улюблених Одеської групи, Фелікс Shindera і “гроші!», який вони датуються день народження з кращих міст в світі Одеса! Так, що це право на веселощі та пісні будуть відзначати його день народження улюблене місто u samogo sinego morya! Концертний зал “Ітака” 6 вересня в 20.00 відкриє зброю для вас, друзі!

Фелікс Shinder є лідером улюбленого Одеси і жителі багатьох міст музична Кооператив гроші вперед, в ранньому 2015 року взяв участь у шоу талантів української голосове “країна-5, всі obajal, успішно переїхав шоу команда Святослав Вакарчук та став superfinalistom шоу!

Jevish тільки молодого артиста Одеса стилі gangsta volk реальний банда з Одеси, виконуючи поєднання клезмерською музикою з гангстера фольклор, як його місце розташування. Фелікс Shinder таки так! -Ну і дуже щиро!

Король Одеського фольклору стермімся до зустрічі з вами, ви де він може чарівність його Безмежну любов до його Шановні Одеса поспіху, існують ще квитки-ви все ще є надія відчувати його!

З повагою, де Рішельє.

Фелікс Shinder
Категорії: Новини Одеси