Новий рік 2018 у Одесі

Одеса в будь-який час року - це море, сонце, сміх і вино. А новорічні свята - це можливість не тільки побачити і полюбити Одесу в черговий раз, але ще і весело відзначити 2018 й. Одесі завжди є чим здивувати туристів. Уяви, як круто зустріти Новий рік у моря, слухаючи шум прибою і вдихаючи свіже солоних повітря. Після можна відправитися на міську ялинку біля Оперного театру. Таки відпочинок в Одесі запам'ятовується назавжди!

Весело-весело зустріти Новий рік? Тоді вам точно в Одесу - центр гумору і справжньою Південної Пальміри. На головних вулицях - Дерибасівській, Преображенській, Успенської, Пушкінській, Грецькій площі і Приморському бульварі напередодні свята вас зустріне красива ілюмінація і дружелюбно налаштовані жителі.

Новогодняя ярмарка на Дерибасовской

Особлива атмосфера міста

В самому серці легендарної Перлини - новорічний ярмарок, сувеніри, розваги і величезна новорічна ялинка. Гуляйте затишними вуличками Одеси, знайомтеся з атмосферними кафе (в цьому місті вони особливі). Прогулянки по вечірньому святковому місту в його мерехтливих вогнях створять особливу романтичну атмосферу. Ви закохаєтесь в нього, якщо відвідаєте Оперний театр, продегустуєте місцеві ігристі вина, ознайомитесь з визначними місцями та почуєте зимовий шепіт чорного моря ...

Заводні одеські ресторанчики

Святкову програму, смачні вечері з делікатесами і караоке тут обіцяють у багатьох закладах і готелях, тому вирушайте туди, куди забажає душа і, природно, гаманець. «На хороших враження економити не можна», - запевнили б вас одесити. Ресторани «Ігуана», «Пафос», «Забава», караоке-клуб «Драва» і багато інших вже підготували новорічні програми, щоб запалити свою публіку. Зустріч Нового року на Півдні України дасть можливість поглянути на це місто з іншого боку - адже ви в оточенні самого справжнього одеського колориту!

Де зупинитися?

Гостьовий будинок «Де Рішельє» - ідеальний відповідь на це питання. Готель знаходиться в епіцентрі свята. А так же вас порадують наші затишні номери і приємні ціни.

Новорічна ялинка на Думській площі

Новорічна ялинка на Думській площі

Новорічна ялинка на Дерибасівській

Новорічна ялинка на Дерибасівській

Категорії: Новини Одеси