Цікаві новини Одеси та гості м. Одеса!

Готель «Рішельє» відкриває нові номери!

Поспішайте відвідайте де Рішельє, щоб побачити це!

За розумну ціну ви можете оселитися в номерах “Комфорт”, де ви виграєте Користувальницькі інтер’єр коли поєднує в собі елементи сучасності і старовини. Красиві старовинні дзеркала і журнальні столики ідеальний фоном дизайнера металеві люстри. Приватного скла штрафу шафи і консолей, скрині покриті мармурові Онікс кольору. Можна розслабитися на non ортопедичними матрацами найвищого класу та скористатися білий бельгійський льону. До послуг гостей плазмовими Телевізорами даху.

Ванні кімнати номерів вразить гостей розкішні аксесуари, італійський раковини, унітази з mikroliftom і професійний дизайн.

Найкраще співвідношення ціни і якості чекає на вас на новий покращені номери з сучасними зручностями. Кожний нестандартний дизайнерське рішення. Елегантно оформлені номери з плазмовим Телевізором та високошвидкісним доступом підкорять вас теплом і затишком. І зручні матраци і делікатний природні білосніжною постільною білизною буде створювати вам приємний відпочинок.

Надійна і якісна латунь крани і душ стенди ненав’язливо залишитися у пам’яті довгий час після візиту в нашому домі Відгуки!

Персонал де Рішельє» вже чекає вас з великим гостинність!

Поспішати!

2-місний комфорт

Категорії: Новини Одеси