Відпочинок в Одесі – 16 травня спектакль Ladie’s Night в музкомедії!
Обнадійлива комедія. Наша, одеська, версія вистави. За творіння вистави «LADIE’S NIGHT» взялася фірма Р. А.production в особі продюсера Людмили Нечаєвої. Одеситам добре відома 1-ша постановка продюсерської компанії Р. А.production – комедія «Особливо одружений таксист».
Слідом за настільки популярним в народі «Таксистом» було прийнято рішення «наважитися» на такій непростій і разом з тим цікавий проект. В ході підготовки вистави було задіяно зовсім немало людей, всі працювали з досконалою самовіддачею і вірою в те, що неодмінно вийде!
Адже у особливого містечка – Одеси зобов’язаний існувати особливий «LADIE’S NIGHT».
Постановка вистави була віддана в руки експертів – київського режисера Юрія Одинокого і хореографа – Павла Івлюшкін (м.Москва). Акторський склад також вражає – цю історію «на найвищому художньому рівні» вам продемонструють Олександр Суворов, Яків Кучеревський, Сергій Дерев’янко, Денис Гранчак, Валерій Швець, Станіслав Ковалевський, Євген Юхновець, Юлія Скарга.Наверное серед перерахованих прізвищ ви відразу дізналися акторів, зайнятих в «Особливо одруженого таксиста».
«LADIES ‘NIGHT» грають у багатьох країнах світу і у всякого з вистав своя доля, своя версія описаних подій … Незмінне одне – шалена популярність і самих постановок у глядачів і громадська всенародна любов до акторів, що несе з театральної сцени заряд почуттів, загострення пристрастей і безрозсудну любов до неї, до жінки …

В основі п’єси – історія приятелів, колишніх металургів, які залишилися викинутими на вулицю, після закриття заводу. Хлопці беруть в облогу районні бари, заливаючи пивом власне дозвілля, невдале життя і сімейні труднощі. Кожен з героїв шляхетний найкращого, однак життя сформувалася так, як сформувалася. Істина, двоє все-дійсно пробують якось виживати – один виносячи горщики в богадільні, інший клею шпалери …

Все зміниться в їхньому житті після побаченої реклами в одній з газет: “чоловічий стриптиз, тільки для дам, вхід 200 доларів” – приголомшливо складені атлети, які дивляться з глянсовою сторінки, як ніби знущаються над бандою невдах. Однак сміється той, хто сміється останнім! Саме так приходить рішення – здійснити шоу в знайомому барі і отримати можливість заробити відмінні гроші, а заодно довести оточуючим і особисто собі, ніби нічого нездійсненного немає, головне – здорово захотіти! Ніхто з них раніше нічим подібним не займався, їм страшенно і забавно одночасно. Сидячи в візуальному залі, ми іронізуємо і щиро переживаємо за наших героїв, і з кожною хвилиною стаємо все ближче і ближче до розв’язки подій.

Фінал цієї незвичайної історії – феєричне шоу для дам.

Категорії: Новини Одеси